HAKKIMIZDA

overview left

Mado Metro Kent Açıldı.

Türkiye’de dondurma kültürünü, sokak dondurmacılığından cafe kültürüne taşıyan, Mado, yeni şubelerinden biri olarak İstanbulun gözde semtlerinden olan Metrokent'te sizlerleyiz.Sıcak bir ortamda sevgiyi ve lezzeti paylaşabileceğiniz, Avrupa’nın en büyük dondurma ve kafe zinciri olan, dondurma dünyasının en keyifli buluşma noktası Mado, yeni şubesi olarak Metrokent'te artık hizmetinizdeyiz.

Mado Metrokent'te, dünyada ünlü kesme dondurma ve özel dondurmalı kup waffle çeşitlerinin olduğu dondurma köşesi, en taze ve sıcak unlu mamullerin servis edildiği Mado fırın köşesi, isteğe göre hazırlanan şerbetli tatlı köşesinin yanında Maraş mutfağı yemekleri, pasta köşesi ve kahve köşemiz ve . Brunch ve kahvaltılarda özel sunumların gerçekleştirileceği Metrokent Mado’da siz değerli müşterilerimize hizmet etmenin mutluluğu içersindeyiz.

overview right

MH Gıda Mado İşbirliği.

MH Gıda olarak dünyanın dondurma ve cafe devlerinden MADO ile ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz MADO METROKENT projesinin hayata geçirilerek siz değerli müşterilerimizle buluşmasının gururu içersindeyiz.